Vivend AS on Eesti erakapitalil tegutsev ettevõte, mis alustas tegevust 2007 aastal. Meie põhitegevuseks on juhtivate Itaalia ja Soome tootjate transformaatorite, reaktorite, lattliinide ja rektiivenergia kompenseerimise seadmete professionaalne esindamine Baltikumis ja Soomes. Klientideks on elektrivõrguehitajad, energeetika ettevõtted, tööstused ja elektriprojekteerimisega tegelevad firmad. Vivend AS esmane eesmärk on müüa tippkvaliteediga keskpingeseadmeid ning pakkuda oma klientidele jätkusuutlikke terviklahendusi projektide elluviimiseks. Kuna kõik projektid on erineva keerukusega ja sobivad seadmed on erinevad, siis läheneme igale projektile personaalselt ja leiame parimad tehnilised ja rahalised lahendused. Soovime olla edukaim ettevõte oma tegevusvaldkonnas - nii oleme usaldusväärsed partnerid projektide pakkumise, müügi ja ka seadmete õigeaegse kohaletoimetamise osas.

MEIE PÕHIVÄÄRTUSED:

woman

AUS, ASJATUNDLIK JA AVATUD MEESKOND – hoiame end kursis uuenduste ja muutustega. Täidame lubadused korrektselt. Austame oma partnereid ja oleme ausad - leiame probleemidele lahendused, mitte vabandused.

thumb

TEADLIK JA RAHULOLEV KLIENT – eesmärk on luua ja säilitada meie klientide rahulolu. Selleks on meil välja kujunenud klienditeeninduse standardid ja anname endast kõik, et oma partnereid võimalikult hästi kohelda.

 

scales

TASAKAALUS FINANTSID – Tegutseme vastutustundlikult ja õiglaselt oma ettevõtte ja partnerite huvisid arvestades. Õiglus on meie ühise edu nurgakivi.

orden_2

VÄÄRTUSPÕHINE JUHTIMINE – ettevõtet juhitakse nende väärtushoiakute abil, mida meie meeskond ise oluliseks peab.